Trampoliny

trampoliny-dla-dzieci-05

Hop sasa! Hop sasa!

Twój Maluch jest jak mały kangurek i uwielbia skakać wszędzie i na wszystkim co się da? Skoki, podskoki, ewolucje w powietrzu, radość z nieskrępowanych ruchów – to wszystko Twojemu dziecku zapewnią nasze trampoliny. Specjalnie dla naszych skocznych  milusińskich mamy w ofercie duże i małe trampoliny, które dostarczą nie lada atrakcji małym uczestnikom pikników, festynów i innych imprez o charakterze rodzinnym. Chyba nie musimy Cię przekonywać ile radości dostarczają Maluchom skoki na trampolinach, a i rodzice mogą przy tym być spokojni o ich bezpieczeństwo, nawet przy wykonywaniu zaawansowanych akrobacji.

Trampoliny dla maluchów

Dla najmłodszych uczestników imprez familijnych przygotowaliśmy bezpieczne trampoliny, które przeznaczone są dla dzieci o wadze do 35 kilogramów. Posiadamy 3 trampoliny o średnicy 140 cm każda i wysokości 180 cm. Są estetyczne i bezpieczne. Posiadają solidne zabezpieczenia przed wypadnięciem, a wytrzymałe metalowe elementy konstrukcji zostały osłonięte materiałami o małej twardości, co skutecznie chroni przed wszelkimi urazami. Przy każdym podskoku dziecko czeka naprawdę miękkie lądowanie!

Trampolina dla starszaków

Dla większych dzieci i młodzieży proponujemy zabawę na trampolinie o średnicy ponad 4 metry, na której można pokazać wszystkie swoje akrobatyczne umiejętności. Kto wie, może i Ty zostaniesz mistrzem cyrku i wyruszysz w podróż dookoła świata? Trampolina przeznaczona jest dla osób ważących do 100 kilogramów, więc i dorosły może choć na chwilę zamienić się w dziecko i skakać co sił w górę, chcąc sięgnąć chmur. Beztroska zabawa nie wiąże się z powstaniem jakichkolwiek urazów. Każda osoba skacząca na naszej trampolinie chroniona jest przed wypadnięciem dzięki solidnej siatce.

Zwyczajne, zdawałoby się, skakanie a wnosi tyle pozytywnej energii i radości, i dzięki Bogu nikt nie połamie sobie kości. Posiadamy trampoliny dla wszystkich gości, których niejeden pozazdrości.

Zafunduj więc swoim Maluchom radosne skakanie, i miej pewność, że nic im się nie stanie!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00