Tratwa

budowanie-tratwy-event-16

Istnieją różne sposoby podróżowania po wodzie. Tratwa jest stworzona dla ludzi lubiących radzić sobie bez zdobyczy techniki i ceniących klimat sztuki przetrwania. Nie trzeba zaraz zgubić się i trafiać na bezludną wyspę by posmakować życia Robinsona Crusoe. My możemy Wam coś takiego zorganizować.

Nasza propozycja pochodzi z kategorii zrób to sam. Grupa ma za zadanie zbudować tratwę z bardzo prostych i niewyszukanych materiałów. Ich konstrukcja musi być na tyle stabilna i niezatapialna, żeby mogła utrzymać kilka osób na swoim pokładzie, po to by wyruszyć one mogły wykonać kolejne zadanie, tym razem na wodzie. Uzbrojeni w kamizelki ratunkowe i wiosła śmiałkowie, będą musieli wykorzystać siłę muskuł by zdążyć na czas.

Wspólne budowanie tratwy to prawdziwe wyzwanie dla pomysłowości członków grupy i sprawdzian umiejętności pracy zespołowej. Dzięki pozytywnym wrażeniom, które zostają na długo w pamięci i wywierają wpływ na późniejsze relacje w firmie zmniejsza się dystans między pracownikami, a atmosfera jest w pracy jest o wiele lepsza. Wspólne wspomnienia, wspólne przeżycia łączą. Przynajmniej tak sądzą dotychczasowi uczestnicy.

Istnieje również propozycja dla prawdziwych sztukmistrzów przetrwania w trudnych warunkach. Ci, którzy chcą jeszcze bardziej utrudnić sobie zadanie, będą mieli za cel zbudowanie wyjątkowo solidnej konstrukcji z drewnianych bali i beczek.

Zabawa w budowanie tratwy może być pojedynczą atrakcją,  jedną z wielu aktywności na wyjeździe integracyjnym lub może przyjąć bardziej złożoną formę całodziennej terenowej gry scenariuszowej. Wybór należy do Was!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00