Unihokej i miotłohokej

unihokej-miotlohokej-imprezy-firmowe-03

Unihokej i miotło hokej

Chcesz wydobyć ze swoich pracowników rywalizacje i kreatywność? Zaproponuj im nietypowe zawody, które nie dość, że pobudzą w nich ducha rywalizacji to jeszcze pokłady niestandardowych rozwiązań, a także salwy śmiechu.

Zagrajcie w hokeja!

Gra w hokeja największą popularnością cieszy się chyba w Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych, choć i w Polsce nie brakuje miłośników tego sportu drużynowego. Możecie spróbować swoich sił w takiej rozgrywce, ale nie na lodzie, a na trawie lub na dywanie w sali konferencyjnej. Brzmi coraz bardziej intrygująco? A to dopiero początek. Proponujemy zorganizowanie Wam nietypowych zawodów w hokeja. Gra może odbywać się w plenerze czy pod dachem, w zależności od aury na zewnątrz i w zależności od Waszych preferencji.

Zasady gry w unihokeja do złudzenia przypominają prawdziwy hokej, ale bramki są mniejsze, a kije lżejsze. Zabawa, ze względu na swój zespołowy charakter i lekką trudność dostarczy sporą dawkę pozytywnych emocji. Pozwoli na zdrową rywalizację dwóch drużyn, w przyjemnej atmosferze stworzonej przez naszych specjalistów od unihokeja.

Aby jednak otworzyć wrota kreatywności…

Dla urozmaicenia zabawy, możemy zorganizować grę w miotło hokej, zastępując kije do unihokeja miotłami. Gra z przymrużeniem oka dla osób mających spore poczucie humoru. A czym można zastąpić krążek lub bramki? Zachęć swoich pracowników do nieszablonowego myślenia, do wynajdywania rozwiązań, do szukania prostych możliwości…

Może dzięki temu po powrocie podłogi w Twojej już zawsze będą czyste, gdyż pracownicy w przerwach będą toczyć rozgrywki miotłohokejowe?
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00