Wieczór Hollywood - wieczór tematyczny

sylwester-bartbo-01

Ehhh… poczuć się jak filmowa gwiazda chociaż na chwilę... no dobra może trochę dłużej - chociaż przez jedną noc! O tak! Każdy z nas kiedyś dał się ponieść takiej fantazji i jak się okazuje to jest marzenie które możemy spełnić! 

Przejście po czerwonym dywanie w błysku fleszy to będzie tylko początek. Klimatyczny wystrój sali przypominający plan filmowy wprowadzi automatycznie status VIP dla wszystkich zaproszonych gości. Dekoracyjne oświetlenie potęguje wrażenia – wkroczyłeś właśnie do fabryki snów, witamy w Hollywood!

Bal karnawałowy czy firmowy event w takim stylu to nieszablonowa propozycja, która  zaskoczy i ucieszy uczestników. Panie zaproszone na imprezę będą miały wymarzoną okazję by pochwalić się najnowszą suknią albo namówić  swojego partnera na dostojny garnitur lub nawet smoking. Prestiż w każdym calu. A jeśli już w trakcie uczestnicy dadzą się porwać emocjom i szalonym konkursom w klimacie filmowym to możliwe, że w ich ręce trafi statuetka filmowa!

Wieczór Hollywood zwany również Wieczorem Filmowym  to propozycja dla wszystkich miłośników kina pod każdą postacią. To propozycja wieczornej rozrywkowej imprez w najlepszym guście. Nasza propozycja dostarczy Tobie i Twoim gościom maksymalną dawkę splendoru i elegancji. Zapraszamy do fabryki snów...
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00