Piraci - wieczór tematyczny

wieczor-piracki-dla-firm-16

Marzyło Ci się kiedyś by wcielić się w postać tajemniczego kapitana i wyruszyć na poszukiwanie skarbów zatopionych gdzieś u wybrzeży bezludnych wysp? Zakrzyknij: Ahoj przygodo! Wyrusz z nami na wyprawę życia podczas wieczoru pirackiego! Porzuć życie szczura lądowego i stań się wytrawnym wilkiem morskim! Kapitan Huk, budzący respekt wśród pirackiej braci, będzie Ci towarzyszył. Przygotuj się do wielkiej bitwy morskiej! Wciągnij na maszt swoją banderę i stań się bohaterem mórz i oceanów!

W Tawernie Pod Zepsutym Pomidorem śmiałkowie marzący karierze pirackiej u boku Kapitana Huka będą mogli odkrywać uroki morskiego życia. Ten jeden z najbardziej znanych piratów  uczyni z Was pogromców mórz i niewieścich serc. Weź udział w szeregu prób, które wyłonią zwycięzcę, najlepszy okręt sojuszniczy Czarnej Perły.

Uczestnicy - kandydaci na piratów, zajmą miejsca przy stołach, które symbolizują różne okręty i w ten sposób nastąpi naturalny podział na grupy, pomiędzy którymi będą rozgrywane konkurencje. Oj, będzie się działo!

Zapewniamy Wam:

  • konferansjera,
  • obsługę muzyczno-techniczną (DJ'a),
  • zaplecze techniczne: nagłośnienie, oświetlenie,
  • dekoracje,
  • rekwizyty do konkursów,
  • drobne nagrody.

Wieczór spędzony w atmosferze pirackiej imprezy sprawi, że jeszcze w drodze do domu pracownicy będą mieli szanty na ustach. Z pewnością, scenariusz piracki świetnie sprawdzi się na każdej imprezie integracyjnej, przynosząc jej uczestnikom wiele atrakcji i radości. Beztroska zabawa pozwoli Wam spełnić choć część dziecięcych marzeń o zostaniu piratem.

Załóż opaskę na oko i ruszaj na podbój parkietu!  
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00