Prohibicja - wieczór tematyczny

bartbo-wieczor-prohibicji-01

Kojarzysz z filmów lata 20. I 30. w Stanach Zjednoczonych? Prohibicję i piwniczne bary i klimatyczne imprezy i prywatki imprez z członkami włoskiej mafii? Cygara, kapelusze, charakterystyczne wąsiki i garnitury w paski…i ta muzyka, ale przede wszystkim ta adrenalina! W każdej chwili policja mogła Cię kolokwialnie mówiąc zgarnąć!

Nasz wehikuł czasu przeniesie Was do Chicago z przełomu lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego stulecia. To właśnie tam swoje piętno mocno odcisnęła prohibicja. W mieście tym, rządzonym przez mafię, ze słynnym Alem Capone na czele, odbywały się niezapomniane imprezy, gdzieś w ciemnych, mocno zadymionych klubach, gdzie jazzowym głosem śpiewały piękne piosenkarki. Możesz wczuć się w atmosferę prohibicji i zabawić się na przyjęciu zorganizowanym w takich klimatach.

Mafioso z bronią zadbają o autentyczność zabronionej imprezy, a także o bezpieczeństwo gości. Zabawa w czasach prohibicji nie mogłaby się odbyć bez nielegalnego kasyna! Dobra zabawa, w atrakcyjnej formule, przy relaksującej muzyce z całą pewnością wprawia gości w dobry nastrój.

Kropką nad i będzie niezwykły klimat, pełen tajemniczości i czaru, który stworzą gadżety i odpowiednie stroje: boa, woalki, czarne garnitury i białe szaliki, alkohol na hasło i tajni agenci.

Przemycimy dla Was:

  • konferansjera,
  • obsługę muzyczno-techniczną (DJ'a),
  • zaplecze techniczne: nagłośnienie, oświetlenie,
  • dekoracje,
  • rekwizyty do konkursów,
  • drobne nagrody.

Impreza w stylu prohibicji to niebanalny sposób na uświetnienie wyjazdu firmowego. Jednocześnie to inwestycja, ponieważ możliwość wspólnego uczestniczenia w tak niecodziennej imprezie i podróży w czasie, scementuje zespół pracowniczy, dzięki czemu wytworzą się w nim zażyłe relacje między członkami. Pracownicy następnie przez długi czas będą przemycać pod stołem fotorelacje z imprezy!

Ada, to nie wypada!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00