Smak Orientu - wieczór tematyczny

wieczor-orientalny-agencja-eventowa-bartbo-32

Podróż na odległe lądy w trakcie jednego wieczoru... taaak... jak w baśniach.
A tam już czeka piękny hotel z wystrojoną salą i biletem all inclusive dla wszystkich uczestników wieczornej imprezy integracyjnej. Orientalny smak i styl mile ich zaskoczy.
Wizyta w pałacu szejka to obowiązkowy punkt programu, a tam spotkanie z tancerkami które zaprezentują kobiecość, grację i wdzięk w taki sposób, że nikt nie oderwie od nich wzroku.

Nie trzeba nawet zamykać oczu aby poczuć się, jak w centrum baśniowej krainy. Klimatyczna dekoracja nawiązująca do bliskiego i dalekiego wschodu, do tego gromadka przebranych animatorów sprawi, że ogarnie Cię dreszcz emocji.

Zabawę na wieczorze orientalnym umilą egzotyczne, porywające rytmy muzyczne. Parkiet będzie tętnił żywiołowym tańcem i radością. W dwóch słowach - SMAK ORIENTU.

Będzie egzotycznie... bardzo egzotycznie ;-)

Zespół tancerek, pokazy i nauka tańca brzucha, atrakcje które wywołują falę entuzjazmu wśród uczestników... wszystko na wyciągnięcie ręki. Wypowiadasz magiczne zaklęcie albo dzwonisz do nas i budzisz się nagle w innym świecie.

Daj się porwać wyobraźni, zapachom, smakom i odkryj w sobie prawdziwy taneczny zew w orientalnym stylu. Firmowa impreza karnawałowa w takim klimacie albo prawdziwy karnawałowy bal to propozycja, dla organizatorów eventów, którzy cenią sobie nietuzinkowe atrakcje dla grup.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00