Zwariowana Klinika - wieczór tematyczny

wieczor-zwariowana-klinika-dla-firm-04

Jak nie dać się zwariować?

Tu dzwoni telefon, tu niezadowolony klient, tu mail z reklamacją, tu zażalenia…Jak często czujesz, że nadmiar obowiązków i narastające, zewsząd kumulujące się problemy wpędzą Cię do wariatkowa? A może wybierz się do naszej zwariowanej kliniki a wszelkie Twoje troski zostaną zagubione gdzieś w zakamarkach Twojego umysłu. Zrobimy Ci istne elektrowstrząsy i przeprogramujemy Twój mózg tylko na pozytywne myślenie. Uśmiech, po takiej kuracji, na długo nie zejdzie z Twej twarzy. Każdego pacjenta w mgnieniu oka pozbawimy kłopotów dnia codziennego, a konsultacje z naszymi specjalistami uleczą każdą bolączkę. Skierowaniem jest potrzeba zrelaksowania się, biletem wstępu - spontaniczność, dobry humor i otwartość na nasze szalone pomysły, a tych – wierzcie lub nie – nigdy nam nie brakuje.

Wieczór poprowadzi pełen pozytywnej energii konferansjer Frank Ensztajn, który zaprosi pacjentów do wspólnej zabawy przeplatanej tematycznymi konkursami.

Co powiecie na:

  • Zwariowaną "Ucieczkę z kliniki", którą wygra ten, kto najszybciej uwolni się z kaftana bezpieczeństwa?
  • Pierwsze takty "Szalonych tańców" - konkurencji, którą wygra najbardziej niekonwencjonalny pokaz?
  • Wybory "Idealnego pacjenta" - "chorego", którego odpowiednio ucharakteryzują współtowarzysze niedoli?

A na deser podamy kisiel i zobaczymy, komu uda się go zjeść z rękami uwięzionymi w kaftanie bezpieczeństwa.

Słowem, zabawa na turnusie w naszej zwariowanej klinice będzie niezapomniana. Nieziemski klimat i ogromna dawka śmiechu – to wszystko zapewni wieczór w naszym szalonym szpitalu. To czas, kiedy na potrzeby zabawy działy w Twojej firmie staną się blokami szpitalnymi, i zasadnicza kadrowa okaże się przesympatyczną Grażynką, a wymagający team lider - uśmiechniętym Krzyśkiem. Atmosfera nonsensu zdecydowanie ociepli wzajemne stosunki, a relacje w zespole zyskają na wartości, dzięki okruchom serdeczności i nawiązanym niciom sympatii.

Klinika wyposażona jest w:

  • konferansjera,
  • obsługę muzyczno-techniczną (DJ'a),
  • zaplecze techniczne: nagłośnienie, oświetlenie,
  • dekoracje,
  • gadżety (fartuchy, nakrycia głowy, peruki),
  • rekwizyty do konkursów,
  •  drobne nagrody.

Pobyt w naszej Zwariowanej klinice gwarantuje niezapomniane wrażenia! Tylko jeden wieczór w niej spędzony pozwala na przeprogramowanie się na pozytywny nastrój! To niebanalny scenariusz imprezy, który stanie się hitem i na długo nie zejdzie z języków pracowników.

Daj się zwariować!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00