Blog: Aktualności

Podsumowanie roku 2014

Listopad to od zarania dziejów miesiąc, w którym robimy podsumowanie naszej integracyjnej całorocznej pracy. Organizację imprezy firmowej zleciliśmy firmie, do której mamy największe zaufanie,  pociągają nas ich pomysły i jako jedyni dają nam pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z zakładanym planem. Tak dobrze wam się wydaję – orgniazację zleciliśmy agencji eventowej Bartbo :)

czytaj dalej »

Opublikowano: 2014-11-13
Tagi: zespół
Kategorie: Aktualności

Sesja do nowego kalendarza

Koniec roku się zbliża, a to oznacza, że prace nad naszym kalendarzem w pełni. Tym razem do projektu zaprosiliśmy naszą instruktorkę (już na bartbowej emeryturze... choć tak młodo wygląda ;) Sesja zdjęciowa odbyła się na terenie naszego Parku rozrywki Aktywnej. Było wystrzałowo i baaaardzo wesoło :)

czytaj dalej »

Opublikowano: 2014-10-17
Tagi: outdoor
Kategorie: Aktualności

Testy team-buildingów

Szczęśliwi jak nigdy tacy właśnie jesteśmy po sprawdzeniu nowych propozycji zabaw team-buildingowych. Śmiało do oferty możemy dopisywać „ Testowane na własnym zespole”. Przetestowaliśmy 10 nowych propozycji ale do oferty wprowadzamy 6. Uznaliśmy, że kilka z nich jest mało..... apetycznych

czytaj dalej »

Opublikowano: 2014-09-19
Tagi: outdoor
Kategorie: Aktualności

Nowa strona internetowa

Wystartowała nowa wersja naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że dzięki dodatkowym funkcjonalnościom jeszcze szybciej i łatwiej odnajdziecie na niej przydatne informacje i znajdziecie swój pomysł na imprezę integracyjną.

czytaj dalej »

Opublikowano: 2014-02-14
Tagi: komunikacja
Kategorie: Aktualności

1 ... 2 3 4 5 6Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00