Wioska indiańska

wioska-indianska-event-02

Indiańska wioska to wyjątkowo ciekawa pozycja w naszej ofercie. Położyliśmy spory nacisk na jak największy realizm tego dnia z życia Indianina. Ci którzy zdecydują się na tę zabawę, mogą liczyć na dzień wypełniony wrażeniami od świtu do nocy, zmianę perspektywy widzenia, która może pomóc w rozwiązaniu przyszłych, trudnych zdań w pracy.

Już na starcie drużynę czeka nie lada wyzwanie odnalezienia indiańskiej wioski, schowanej w leśnej głuszy. Kiedy śmiałkowie dotrą już na miejsce, przywita ich przyjazne plemię, ubrane w tradycyjne stroje i pióropusze oraz mieszkające w namiotach Tipi. Kiedy drużyna odetchnie po krótkiej wyprawie, zostanie przedstawiona Wielkiemu Wodzowi i Szamanowi plemienia w jednej osobie. Najwyższy przedstawiciel starszyzny w plemieniu będzie miał przygotowane dla nowoprzybyłych szereg zadań i prób, które każdy przyzwoity czerwonoskóry powinien przejść. O miano Wielkiego Wojownika mają prawo rywalizować tylko najlepsi i to oni będą musieli zabłysnąć umiejętnościami strzeleckimi, przetrwania oraz rozpoznawania pisma obrazkowego. Gdyby do osady dotarło więcej odważnych drużyn, wtedy ekipy będą rywalizować o względu Wodza między sobą. Mianem najlepszej grupy zostanie ogłoszona ta, która pozytywnie przejdzie test na orientację w terenie, wskrzesi ogień oraz rozpozna tropy zwierząt. Jeśli Białe Twarze wypadną dobrze, zostaną uroczyście przyjęci do plemienia w stosownym rytuale.

Jak mówi zatem stare indiańskie porzekadło - bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00