Wirtualna rzeczywistość VR

bartbo-wirtualna-vr0000x1

Wirtualna rzeczywistość VR

Jak wyrwać się z otaczającej monotonii i zapomnieć o szarej codzienności? Mamy idealne rozwiązanie – Rzeczywistość Wirtualna czyli VR. Dzięki specjalnym okularom, każdy może się stać częścią cyfrowego świata.

Podróżuj gdzie chcesz!

W jednej chwili możesz się przenieść do pięknych miejsc. Dzięki filmom nakręconym w technice 360 stopni, odwiedzisz niedostępne zakątki świata, a nawet kosmosu, a to wszystko nie ruszając się z miejsca. Każdy kto zakłada okulary VR, w jednej chwili trafia w sam środek wydarzeń. Gdziekolwiek spojrzysz czeka coś ciekawego. Gdy raz spróbujesz, nic już nie będzie takie jak kiedyś.

Zmieniaj co chcesz!

A gdy znudzisz się zwiedzaniem, i patrzeniem przejdziemy na wyższy stopień wtajemniczenia, czyli włączymy gry komputerowe w technologii VR. Od najprostszych zadań pozwalających przyzwyczaić się do Wirtualnej Rzeczywistości, aż po strzelanki i gry sprawnościowe. Dzięki dołączonym do zestawu kontrolerom ruchu możesz „dotykać” cyfrowych przedmiotów. Wyobraź sobie potwory, które musisz zastrzelić, a które czają się dosłownie za każdym rogiem. Znajdujesz broń i musisz sobie poradzić na wrogim terenie. A może coś innego? Lubisz szybkość, ale nie stać Cię na mandaty? Zapraszamy na wirtualne wyścigi. Zasiądziesz w sportowym samochodzie i sprawdzisz jak szybko rozpędzi się do setki, a może nawet dwusetki! Teraz to Ty tworzysz rzeczywistość.

Zaproś nas gdzie chcesz!

Aby bawić się w sztucznie stworzonej rzeczywistości, potrzebujesz okularów, komputera i kontrolerów. My to wszystko mamy! Przyjedziemy z najnowocześniejszym sprzętem do generowania technologii VR. Komputery oraz okulary HTC Vive wraz z dedykowanymi kontrolerami – to najwyższa półka wśród tego typu urządzeń. Ta technologia to same zalety. VR może być idealnym dodatkiem do wieczorków tematycznych z naszej oferty, lecz także oddzielną atrakcją. Podczas pikników, spotkań integracyjnych, czy wieczorów panieńskich lub kawalerskich, zanurz się w niesamowity świat komputerowych cudów.

Wchodzisz w to?
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00