Wspólne spodnie dla dzieci

wspolne-spodnie-dla-dzieci-01

Co by tu ciekawego wymyślić dla Tych naszych kochanych Maluchów? By było śmiesznie i radośnie, ale też by przy okazji nauczyły się czegoś?

Wspólne spodnie!

Znana z imprez integracyjnych dla firm zabawa „wspólne spodnie” w wersji dla najmłodszych uczestników. Wywoła wiele radości i pozytywnych emocji, a dodatkowo uczy współpracy z innymi.  Twój Maluch musi bowiem biorąc udział w wyścigu we wspólnych spodniach, musi współpracować ze swoim spodniowym kompanem. Dodatkowo nawiąże nowe znajomości a może i przyjaźnie, a przede wszystkim – zażyje ruchu na świeżym powietrzu. Dzięki naszej zabawie „Wspólne spodnie dla dzieci”, możemy uczyć nasze pociechy od najmłodszych lat, jak ważna jest współpraca i nawiązywanie kontaktów interpersonalnych, dla osiągnięcia wspólnego efektu. Gwarantujemy, że w wyścigu we wspólnych spodniach nie zabraknie ducha rywalizacji i pozytywnych emocji.

Doskonale znamy potrzeby dzieci – w końcu sami również jesteśmy rodzicami i mamy do czynienia na co dzień z maluchami. Wiemy więc, że atrakcja w postaci „Wspólnych spodni dla dzieci” pasuje na każdą okazję i familijne imprezy.

Wspólne spodnie uczą współpracy!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00