Zabawy z animatorami

zabawy-z-animatorami-dla-dzieci-11

Wszystkie dzieci nasze są!

Twoje dzieci nie muszą nudzić się na imprezach firmowych, czy też na festynach w plenerze. W końcu są pełnoprawnymi uczestnikami takich wydarzeń i mają też swoje prawa! Doskonale to rozumiemy, dlatego też mamy w zanadrzu szereg atrakcji dla najmłodszych. Waszymi pociechami na festynach i piknikach rodzinnych mogą zająć się wykwalifikowani animatorzy, którzy mają w kapeluszach multum doskonałych pomysłów na zabawę. 

Prócz trampolin, dmuchanych zamków, zjeżdżalni czy gier sprawnościowych, proponujemy najmłodszym gościom niecodzienne, niebanalne formy spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Animacje dla dzieci poprowadzą doświadczone osoby. Animatorzy zorganizują niezapomniany dzień pełen gier i konkursów dla swoich podopiecznych, pamiętając o ich bezpieczeństwie. Maluchy będą mogły uczestniczyć w:

  • zabawach z chustą i muzyką
  • zabawach z piłkami uszatkami
  • zabawach z piosenką
  • zabawach ogólnorozwojowych
  • konkursach plastycznych czy
  • konkursach i zabawach sprawnościowych

Dla całej rodziny zorganizujemy zabawę w „Familiadę”, obejmującą szereg gier i szalonych konkurencji. Wraz ze swoimi pociechami możecie więc uczestniczyć w zwariowanych, emocjonujących konkursach. Dobrze wiesz, że czas spędzony ze swoimi dziećmi jest bezcenny!

Oprócz tego przeniesiemy Wasze Maluchy do bajkowej „Nibylandii”, w której dzieci za sprawą ulubionych bohaterów, będą szaleć po krainie Piratów i Indian, poznając techniki życia zarówno zbuntowanych marynarzy na bezkresnej toni mórz, jak i życie czerwonoskórych plemion.

Gwarantujemy, że czas, jaki Najmłodsi i ich rodzice spędzą na beztroskiej zabawie z naszym nietuzinkowym animatorem, będzie dla nich fantastyczną, niezapomnianą przygodą i atrakcją, której długo nie zapomną. Zadbamy o to, by podczas świetnie zorganizowanej imprezy rodzinnej panowała ciepła, iście familijna atmosfera!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00