Zabawy z animatorami

zabawy-z-animatorami-dla-dzieci-11

Wszystkie dzieci nasze są!

Twoje dzieci nie muszą nudzić się na imprezach firmowych, czy też na festynach w plenerze. W końcu są pełnoprawnymi uczestnikami takich wydarzeń i mają też swoje prawa! Doskonale to rozumiemy, dlatego też mamy w zanadrzu szereg atrakcji dla najmłodszych. Waszymi pociechami na festynach i piknikach rodzinnych mogą zająć się wykwalifikowani animatorzy, którzy mają w kapeluszach multum doskonałych pomysłów na zabawę.

Prócz trampolin, dmuchanych zamków, zjeżdżalni czy gier sprawnościowych, proponujemy najmłodszym gościom niecodzienne, niebanalne formy spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Gry i konkursy dla dzieci poprowadzą doświadczeni animatorzy. Zorganizują niezapomniany dzień dla swoich podopiecznych, pamiętając o ich bezpieczeństwie. Maluchy będą mogły uczestniczyć w:

  • zabawach z chustą i muzyką
  • zabawach z piłkami uszatkami
  • zabawach z piosenką
  • zabawach ogólnorozwojowych
  • konkursach plastycznych czy
  • konkursach i zabawach sprawnościowych

Dla całej rodziny zorganizujemy zabawę w „Familiadę”, obejmującą szereg gier i szalonych konkurencji. Wraz ze swoimi pociechami możecie więc uczestniczyć w zwariowanych, emocjonujących konkursach. Dobrze wiesz, że czas spędzony ze swoimi dziećmi jest bezcenny!

Oprócz tego przeniesiemy Wasze Maluchy do bajkowej „Nibylandii”, w której dzieci za sprawą ulubionych bohaterów, będą szaleć po krainie Piratów i Indian, poznając techniki życia zarówno zbuntowanych marynarzy na bezkresnej toni mórz, jak i życie czerwonoskórych plemion.

Gwarantujemy, że czas, jaki Najmłodsi i ich rodzice spędzą na beztroskiej zabawie z naszym nietuzinkowym animatorem, będzie dla nich fantastyczną, niezapomnianą przygodą i atrakcją, której długo nie zapomną. Zadbamy o to, by podczas świetnie zorganizowanej imprezy rodzinnej panowała ciepła, iście familijna atmosfera!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00