Zamki dmuchane

zamek-dmuchany-kredka-04

Zafunduj swojemu Maluchowi cudowna zabawę! Przenieś je w bajkowy świat kolorów, zabaw i nieograniczonej niczym radości. Pozwól swemu Szkrabowi wniknąć w niezgłębione pokłady własnej fantazji i oddać się beztroskiej zabawie. Tak niewiele wystarczy, aby sprawić swoim pociechom radość na pikniku rodzinnym, festynie, czy też na przyjęciu urodzinowym w plenerze. Odkrywamy pragnienia najmłodszych i chcąc spełnić ich marzenia oferuje dmuchane zamki, na których zabawa może trwać przez całą dobę!

Ty natomiast nie musisz bać się o swój skarb, gdyż zabawa w zamkach jest w pełni bezpieczna - zamki są miękkie, a i nasz doświadczony personel czujnie obserwuje zabawy Maluchów.

W naszej ofercie dla Najmłodszych posiadamy kilka rodzajów zamków.

Zamek Kredka

Kolorowy i bajeczny, jak wszystkie nasze zamki. Można tam skakać, podskakiwać, można na niej przeróżne ewolucje odgrywać! Można się chować, można zjeżdżać…a Maluchy i tak z pewnością znajdą jeszcze setki innych możliwości do radosnej zabawy o powierzchni: wys. 4,3m x szer. 4,7m x dł. 5,5m!

Zamek Dżungla

Twój Szkrab uwielbia wszystkie dzikie zwierzęta? To coś specjalnie dla niego - to duży zamek dla wszystkich miłośników przygód w dżungli Tarzana. Są tam różne zwierzątka umilające i urozmaicające zabawę! Pole do fantazyjnych zabaw z nimi jest olbrzmie! Wymiary placu zabaw do skakania dla dzieci to aż 6,10x5,20x3,80 metra.

Zamek Małpka

Duży zamek, przenoszący dziecko do małpiarni. Na straży doskonałej zabawy stoi zabawna małpka. Dmuchaniec jest stosunkowo duży, więc mogą w nim skakać, fikać i upadać bez bolesnych konsekwencji młodsze i trochę starsze dzieci. Jest bajecznie kolorowy i zaopatrzony w wysoką przednią bandę. Jego wymiary to 5x5x3 metry.

Zamek Tygrysek

Wyrusz w świat przygody z uwielbiającym brykać Tygryskiem! Zamek przeznaczony jest do zabawy dla dzieci młodszych, jak i w wieku szkolnym. Postacie ze świata bajek będą towarzyszami figli Twoich dzieciaków. Zamek Tygrysek ma niedużą konstrukcję o wymiarach 3,5x3,5x2,5 metra, ale posiada odpowiednie zabezpieczenia.

Zamek Junior 

Bajecznie kolorowy zamek do skakania, z solidnymi zabezpieczeniami ma 2,25 metrów wysokości, oraz 3,2x4,35 metrów wielkości. Będzie on źródłem wielkiej radości dla dzieci, które we wnętrzu nadmuchanego zamku mogą beztrosko brykać, wykonując skomplikowane ewolucje. Zamek daje możliwość szalonej zabawy na całego, a rodzic może być spokojny o bezpieczeństwo swojej pociechy. O nią zadbamy w 100%.

Pozwól Maluchowi na trochę swobody, Ty możesz spokojnie iść sobie na lody! 

Zamek Pałacyk ze zjeżdżalnią

Pełna kolorów zabawa, jest na wyciągnięcie ręki. Księżniczka i książę poczują się wyjątkowo gdy wskoczą do bajkowego świata. Tu nie obowiązuje pałacowa etykieta, można skakać, krzyczeć i dokazywać bez końca. Wszyscy biegniemy, na zamek! Dostępna od maja 2018
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00