Zorbing dla dzieci

zorbing-dla-dzieci-01

Twój Maluch to mały odkrywca? Nie stroni od nowości i ciekawych form spędzania wolnego czasu? Ciężko go zaskoczyć, gdyż wszystkie standardowe formy już mu się znudziły? Zafunduj mu zrobing!

Zorba to podwójna kula sferyczna, czyli kula wykonana z miękkiego, ale bardzo wytrzymałego, przezroczystego tworzywa PCV. W jej wnętrzu można poczuć się jak na innej planecie. Średnica zewnętrzna kuli wynosi około 4 metry, a wewnętrzna – 2 metry. Ściany kuli sferycznej wypełnione są powietrzem i mają grubość około 1 metra. Amortyzują każdy upadek w kuli.

Zobacz błysk w oku i uśmiech na twarzy Twojego szkraba!

Zorbing dla dzieci zakłada, że dziecko wchodzi do kuli sferycznej wraz z osobą dorosłą, która dba o jego bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Nasz instruktor pokaże, jak zapiąć dziecku pasy w kuli do zorbingu i w jaki sposób się w niej poruszać. Dla dziecka nawet zjazd z niewielkiego wzniesienia będzie emocjonującym przeżyciem. Kulę można wykorzystać także do innych rozrywek – np. chodzenia po wodzie!

Zapewnij swojemu Maluchowi bezcenne wspomnienia. Zobaczysz jak wiele będzie miał do opowiedzenia.

Biorąc pod uwagę, że wewnątrz kuli przebywają mali pasażerowie, staramy się zmniejszyć stopień trudności do minimum. Kula toczy się po równym terenie, przy asyście instruktora. To zabawa bardzo kontrolowana, ale sprawiająca dziecku niekontrolowaną radość!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00