Nasza oferta

Imprezy integracyjne szyte na miarę!

Ogrom naszej eventowej oferty odfiltrujesz za pomocą Ofertokonfiguratora. Zachęcamy do skorzystania z niego - znajduje się tuż obok, w bocznym panelu - lub po prostu kliknij: pokaż całą ofertę.

Niektóre tematyczne zestawienia możliwości eventowych:

Imprezy integracyjne we wnętrzach - oferta BARTBO

Imprezy integracyjne we wnętrzach. Tu znajdziesz propozycje stworzone specjalnie z myslą o hotelowych wnętrzach. W repertuarze są integracyjne wieczory tematyczne, pokazy artystyczne, teleturnieje, hotelowe scenariusze z dreszczykiem emocji, oraz cała masa dodatków i gier umożliwiających urozmaicenie każdej imprezy integracyjnej. Dysponujemy również własnym, kompletnym zapleczem techniki scenicznej - oświetlenie, nagłośnienie, scena... wszystko do Twojej dyspozycji.

Outdoor - imprezy integracyjne w plenerze - oferta BARTBO

Outdoor! Oczko w głowie i nasza ulubiona sekcja - plenerowe imprezy integracyjne! Największa w Polsce własna baza sprzętu i rewelacyjne pomysły naszych eventowców to mieszanka pozwalająca stworzyć wyjątkowy event w plenerze. Quady, paintball, samochody terenowe, pojazdy nietypowe i militarne... łodzie, pontony i inne pływające ustrojstwa... urządzenia rekreacyjne przyprawiające o zawrót głowy... a wszystko okraszone zmyślnym scenariuszem całej imprezy. I to niezależnie od pogody czy pory roku! Daj się ponieść emocjom!

Festyny i pikniki - oferta BARTBO

Festyny i pikniki. W tym dziale znajdziesz wszystko co potrzebne do zorganizowania festynu czy pikniku. Oddajemy do Twojej dyspozycji zjeżdżalnie, place zabaw i inne dmuchańce dla dzieci (ps. dzieci szaleją za “kaczką-połykaczem”), wyjątkowe urządzenia rekreacyjne, pojazdy i gry plenerowe... jest mobilna “szybkorozkładająca się” scena, nagłośnienie, oświetlenie, namioty ekspresowe i hala namiotowa. Ale czym to wszystko by było bez odpowiedniego doświadczenia, kompleksowych programów imprezy oraz opieki naszych instruktorów... to jest nasza najmocniejsza strona - to gwarancja powodzenia Twojego przedsięwzięcia.

Pamiętaj, że to tylko przykłady, mały wycinek naszej oferty. Po więcej sięgnij do naszego Ofertokonfiguratora.

Mętlik w głowie? Taaaak... każda impreza integracyjna jest inna a nasza oferta organizacji eventu mocno rozbudowana. Zastanawiasz się co będzie stosowną propozycją zajęć dla Twojej grupy? Żeby ułatwić Ci zadanie podpowiem: zastanów się czego na swojej imprezie integracyjnej na pewno nie chcesz. To może być przełomowe w szukaniu odpowiedniej koncepcji na event firmowy.

W naszej ofercie znajdziesz przekrojowe propozycje integracji z różnych dziedzin. Zajęcia outdoorowe, atrakcje na wodzie, off-road, zajęcia linowe i wieczory integracyjne. Atrakcje na festyny dla dzieci i dorosłych. Jeśli czegoś nie możesz znaleźć a chcesz aby Twoja impreza integracyjna była wyjątkowa to po prostu zadzwoń, napisz.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00