fbpx

Twoja impreza firmowa

Twoja firmowa impreza – najlepsza, epokowa, przełomowa… jednym słowem idealna. Jej przygotowaniem zajmą się profesjonaliści. Ludzie, którzy na co dzień organizują takie przedsięwzięcia. Znają się na swojej pracy, znają różne możliwości, a niebawem poznają także Twoje potrzeby. Ty musisz jedynie zastanowić się jak chcesz się bawić podczas najlepszej firmowej imprezy pod słońcem.

Bierzemy wszystko na siebie

Już nie musisz się zastanawiać gdzie i jak zorganizować firmowe spotkanie pracowników lub imprezę integracyjną. Koniec z planowaniem i samodzielnym szukaniem atrakcji. Wszystko czego potrzebujesz jest tu! Wystarczy do nas zadzwonić!

Imprezy integracyjne dla firm – charakterystyka

Spotkanie pracowników i współpracowników to wyjątkowa okazja do świętowania. Trzeba tu połączyć kilka ważnych tematów. Podsumowanie działalności firmy, integracyjny charakter eventu oraz czystą rozrywkę, która przecież daje radość. Można to zrobić na wiele sposobów, a my znamy wszystkie.

Imprezy integracyjne wewnątrz

To co tu znajdziesz, możemy zorganizować w hotelu, nocnym klubie, lub nawet w Twoim biurze. W repertuarze mamy integracyjne wieczory tematyczne z konkursami i videodyskoteką, pokazy, teleturnieje, scenariusze z dreszczykiem, a także dodatki, dzięki którym uatrakcyjnisz każdą imprezę integracyjną. Gry stolikowe i komputerowe, zestawy do budowy Maszyny Goldberga, różnego rodzaju warsztat a także inne elektroniczne zabawki – wirtualna rzeczywistość, symulatory rajdowe oraz dart. Dysponujemy również bogatym zapleczem techniki scenicznej. Podesty, światło, nagłośnienie – to wszystko czeka na Twoją imprezę firmową. Możemy nagłośnić każdą salę, lub oświetlić każde wnętrze. Technika sceniczna Bartbo to przede wszystkim ludzie – znakomici fachowcy, którzy zrealizują to co wspólnie zaplanujemy. Zobacz co mamy do Twojej dyspozycji!

Imprezy integracyjne na zewnątrz

Bardzo lubimy organizować zabawę pod gołym niebem. To dlatego znajdziesz to tak wiele propozycji. Sekcja outdoor to nasze oczko w głowie. Po prostu uwielbiamy plenerowe imprezy integracyjne dla firm! Mamy wszystko czego potrzebujesz, aby przygotować idealny scenariusz zabawy. Największą w Polsce bazę własnego sprzętu, który możemy dowieźć do każdego miejsca w kraju. Rewelacyjne pomysły naszych event managerów, oparte na własnych, oryginalnych założeniach. A do tego znajomość terenu na którym będziemy się bawić razem z Wami. Ta mieszanka pozwala stworzyć wyjątkowy, niezapomniany event w plenerze. Quady, paintball, samochody terenowe, pojazdy nietypowe i militarne, pontony i inne pływające urządzenia. Sprzęt rekreacyjny przyprawiający o zawrót głowy. Do tego dziesiątki gotowych scenariuszy, dzięki którym zabawa ma wyjątkowy charakter. Od firmowych zawodów, przez wycieczki, aż po rywalizację na własnoręcznie skonstruowanych urządzeniach – tratwach, samochodach, lub czymś zupełnie innym. Tu wszystko będzie zależało od Waszej pomysłowości. Daj się ponieść emocjom! Niezależnie od pogody i pory roku!

Festyny i pikniki

W tym dziale znajdziesz wszystko co potrzebne do zorganizowania festynu czy pikniku, a także imprezy integracyjnej dla firmy. Od techniki scenicznej, przez zabawki, aż po catering. Mamy mobilną, szybko rozkładaną scenę z zestawem nagłośnieniowo oświetleniowym, dzięki któremu możemy zrealizować koncerty największych gwiazd muzyki. Posiadamy zjeżdżalnie, place zabaw, tory przeszkód i inne pneumatyczne zabawki. A do tego długą listę dodatków, które uatrakcyjnią każdy piknik. Air Hockey czyli Cymbergaj, oraz maszyny dzięki którym sprawdzisz siłę swojego kopnięcia lub uderzenia. Plenerowe pojazdy elektryczne – Segway, Buggy dla dzieci, a także Mini Jeepy dla najmłodszych kierowców. Mamy namioty ekspresowe i hale namiotowe wraz z eventowymi meblami. Organizujemy też catering w plenerze. To mogą być szybkie dania z grilla, lub coś bardziej skomplikowanego. Wszystko przygotowujemy dzięki doświadczeniom zdobytym w Karczmie Bartbo w Butrynach. Ale czym byłoby to wszystko, bez doświadczenia, naszych instruktorów, oraz ciekawych pomysłów? Ludzie – to nasza najmocniejsza strona i gwarancja powodzenia Twojego przedsięwzięcia!

Imprezy integracyjne online

To dział dla tych, którzy chcieliby rozwinąć swój event o wymiar cyfrowy, przenosząc jego część lub całość do Internetu. Takie rozwiązanie sprawi, że zasięg wydarzenia stanie się praktycznie nieograniczony. Wirtualne spotkanie umożliwi pracownikom integrację bez względu na to, w jakiej części świata się znajdują. Teleturnieje, gry scenariuszowe, szkolenia online, animacje to tylko część naszych możliwości. Niecodzienna formuła, dynamika, zaskakujące zadania dostarczą uczestnikom wielu nowych wrażeń i zapewnią wspaniałą rozrywkę. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym możemy zagościć w każdym domu, biurze czy ogrodzie. A może organizujesz wyjazd firmowy, ale nie wszyscy mogą się na nim pojawić ? Zaproś Bartbo na swoje wydarzenie, a nikt z pracowników nie poczuje się odosobniony. Streaming live zapewni miejsce w pierwszym rzędzie uczestnikom przed odbiornikami. Sprawdź nasze propozycje – wystarczy jeden klik.

Imprezy integracyjne dla firm to bardzo pojemna kategoria eventów. I dlatego tak bardzo ją lubimy. Doświadczony manager dobrze rozumie potrzebę organizowania nieformalnych spotkań swojego zespołu. Tylko podczas zabawy można się lepiej poznać, zrozumieć i odkryć swoje mocne strony. Nie będą to jednak przypadkowe aktywności. Każdy uczestnik musi się dowiedzieć jak ważna jest jego praca i jak dużo trzeba dać z siebie, aby grupa odniosła sukces. Można to zaplanować na wiele sposobów. Od off roadowej wyprawy w trakcie której, załogi zrobią wszystko, żeby wyciągnąć pojazdy z błota. Przez budowanie tratwy, na której trzeba się ścigać z innymi ekipami. Aż po najprostsze zadania, takie jak układanie wieży z dużych drewnianych klocków. Jest także długa lista gotowych scenariuszy, które można zrealizować w pomieszczeniach – w hotelowej sali konferencyjnej lub biurze. Maszyna Goldberga, to wspaniała lekcja fizyki, połączona z kursem współpracy i zaangażowania. Albo Escape Roomy, z których nie ma wyjścia, chyba, że Wy takie wyjście znajdziecie.

Mamy wszystko co jest potrzebne do przygotowania dobrego team buildingu – pomysły, scenariusze, sprzęt i doświadczonych instruktorów. Entuzjazm każdego zawodnika, przekłada się na zaangażowanie grupy. To efekt dobrej imprezy integracyjnej. Nawet nie zauważycie gdy, zasady, których nauczyliście się podczas zabawy, przenikną do Waszego codziennego zawodowego życia. Tylko silnie zmotywowany zespół może osiągać coraz lepsze wyniki i dokonywać rzeczy, które do tej pory wydawały się niemożliwe.

Nie zawsze jednak chodzi o wydajność, budowanie zespołów, motywację. Czasem po prostu chcemy odpocząć, spotkać się, pobawić. Właśnie w takich okolicznościach, do akcji wkracza nasza oferta piknikowo-festynowa skierowana do firm, jak również do samorządów i organizacji pozarządowych. Tu przede wszystkim liczy się doświadczenie, a tego mamy pod dostatkiem. Zobacz nasze referencje i listę firm, z którymi współpracowaliśmy.

Pamiętaj, że to tylko przykłady,
mały wycinek naszej oferty

Mętlik w głowie? Nie przejmuj się. Zrobimy to razem! Od pomysłu, przez niezbędne przygotowania, aż po realizację. Każda impreza jest inna, a nasza oferta bardzo rozbudowana. Na początek pomyśl, czego na pewno nie chcesz – to będzie przełom w szukaniu odpowiedniego rozwiązania. O podpowiedź poproś naszych event managerów – to nic nie kosztuje. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie, dostosowaną do możliwości Twojego budżetu.

Jesteśmy zaangażowani w cały proces przygotowania eventu. Od wymyślenia i zaplanowania scenariusza, aż po sprzątnięcie miejsca w którym impreza została zorganizowana. Zajmujemy się ewentualnym zakupem wszystkich materiałów, potrzebnych do zrealizowania zabawy. Załatwiamy niezbędne zgody i zezwolenia (np. na wykorzystanie terenu) a także organizujemy transport sprzętu. Od chwili, gdy dostaniemy zielone światło, działamy samodzielnie zgodnie z przygotowanym harmonogramem.

W naszej ofercie znajdziesz przekrojowe propozycje imprez integracyjnych dla firm i innych organizacji z różnych dziedzin. Zajęcia outdoorowe, atrakcje na wodzie, off-road i wieczory integracyjne. Atrakcje dla dzieci i dorosłych. Jeśli czegoś nie możesz znaleźć, a chcesz, żeby Twoja impreza integracyjna była wyjątkowa, po prostu zadzwoń, napisz.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2001 - 2024