fbpx

Dlaczego warto
nam zaufać?

Sukcesywnie od 2001 roku, pomagamy różnym firmom w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych poprzez organizację i realizację imprez firmowych różnego typu. Długoletnia działalność w branży spotkań MICE zapewniła nam wyjątkowo stabilną pozycję w czołówce rzetelnych organizatorów imprez na krajowym rynku.

8200+

realizacji od Giewontu po Hel

68

gotowych scenariuszy

190 000+

zintegrowanych osób

400 000

przejechanych kilometrów

Klienci, którzy już poznali naszą firmę i filozofię naszego działania twierdzą, że miarą naszego sukcesu nie jest wielkość naszej firmy ale nowoczesność rozwiązań w pracy z ludźmi i dla ludzi. Teraz możesz przekonać się o tym osobiście.

Profesjonalizm

Dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół podczas organizacji każdego eventu. Posiadamy własne maszyny i urządzenia, więc możesz być pewien, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Kreatywność

Mamy mnóstwo świetnych pomysłów, które zagwarantują uczestnikom Twojego eventu niezapomniane wrażenia i świetną zabawę. Od paintball’a, przez monster trucki, aż po labirynt w kukurydzy!

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 20 lat i przez ten czas zorganizowaliśmy tysiące ekscytujących eventów. Nic nie jest w stanie nas zaskoczyć i poradzimy sobie z każdą, nawet najbardziej nietypową imprezą – wszystko by zadowolić Ciebie i Twoich gości.

Satysfakcja

Zaufało nam już tysiące klientów, którzy chcieli zorganizować wyjątkowy event. Daliśmy im gwarancję satysfakcji i dotrzymaliśmy słowa! Sprawdź nasze referencje i przekonaj się sam, co możemy zrobić dla Ciebie!

Zespół Bartbo

Nasz zespół tworzy grono wyjątkowych współpracowników, to ludzie stworzeni do pracy w branży eventowej. Sprawdź kim jesteśmy, poznaj Bartbo.

Historia

2001

Od tego się zaczęło

Bartosz - założyciel firmy, kupuje pierwsze markery do paintballa :)

2003

Działamy w całej Polsce

Bartbo wchodzi na rynek ogólnopolski. Na organizowanych eventach co roku bawią się tysiące osób.

2009-2010

Centrum logistyczne

W Butrynach pod Olsztynem powstaje centrum logistyczne firmy.

2014

Bartbo Sp. z o.o.

Rodzinna firma przekształca się w dużego gracza na rynku eventów z kapitałem zakładowym na poziomie 300 000 zł

2015

Bartbo ma Powera!

Otrzymaliśmy niezwykle prestiżową, branżową nagrodą MP Power Award dla najlepszej agencji eventowej w Polsce w kategorii outdoor/teambuilding.

2020

Odświeżamy wizerunek

Szeroko zakrojone prace nad systemem identyfikacji wizualnej objęły wszystkie aspekty BARTBO.

2022

Powiew świeżości

Po dwóch ciężkich latach związanych z pandemią, wkraczamy na rynek eventów z nowymi rozwiązaniami, pomysłami i stroną www.

Chcesz więcej?

icon-lightning

Bartbo ma Powera!

Od roku 2015 możemy pochwalić się niezwykle prestiżową branżową nagrodą MP Power Award dla najlepszej agencji eventowej w Polsce w kategorii outdoor/teambuilding.

icon-mice

MICE

Działamy na rzecz rozwoju rynku MICE, jesteśmy członkami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Branży Eventowej.

icon-awards

Dobre praktyki
eventowe

Nasza rzetelność została doceniona i wchodzimy w skład Rady Etyki SBE, która wyznacza standardy dobrych praktyk eventowych na polskim rynku.

icon-shield

Ubezpieczenie
1 000 000 zł

Posiadamy ubezpieczenie OC na kwotę 1 000 000 zł.

icon-chart-bar

Liczby

Jesteśmy właścicielami 3 potężnych magazynów, 350 różnych urządzeń eventowych, floty 65 pojazdów oraz 100 ha różnych terenów pod imprezy. Nad całością czuwa zespół 3 dyrektorów działów, 12 pomysłowych event mangerów, 108 instruktorów i 2 kudłate psy: Frodo i Bella.

icon-bartbo-park

Własny Park
Rozrywki Aktywnej

Posiadamy własny Park Rozrywki Aktywnej, gdzie możesz osobiście przetestować nasze urządzenia.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2001 - 2024