Oferta imprez integracyjnych

Ogrom naszej eventowej oferty imprez integracyjnych: plenerowych, we wnętrzach, dużych pikników i festynów oraz małych spotkań dla pracowników... odfiltrujesz za pomocą Ofertokonfiguratora. Jest tuż obok, w bocznym panelu. Możesz także jednym kliknięciem, wydać polecenie: pokaż całą ofertę. A poniżej niektóre tematyczne zestawienia możliwości eventowych.

Imprezy integracyjne wewnątrz

Imprezy integracyjne we wnętrzach - oferta BARTBO

Tu znajdziesz propozycje stworzone specjalnie z myślą o hotelach. W repertuarze są integracyjne wieczory tematyczne pokazy artystyczne, teleturnieje, hotelowe scenariusze z dreszczykiem emocji, oraz cała masa dodatków i gier umożliwiających urozmaicenie każdej imprezy integracyjnej. Dysponujemy również własną techniką sceniczną - oświetlenie, nagłośnienie i scena. Wszystko do Twojej dyspozycji!

Imprezy integracyjne na zewnątrz

Outdoor - imprezy integracyjne w plenerze - oferta BARTBO

Oczko w głowie i nasza ulubiona sekcja - outdoor, czyli plenerowe imprezy integracyjne dla firm! Największa w Polsce baza sprzętu i rewelacyjne pomysły naszych eventmanagerów, to mieszanka pozwalająca stworzyć wyjątkowy event w plenerze. Quady, paintball, samochody terenowe, pojazdy nietypowe i militarne a także łodzie, pontony i inne pływające ustrojstwa. Urządzenia rekreacyjne przyprawiające o zawrót głowy, a wszystko okraszone ciekawym scenariuszem. Niezależnie od pogody czy pory roku! Daj się ponieść emocjom!

Festyny i pikniki

Festyny i pikniki - oferta BARTBO

W tym dziale znajdziesz wszystko co potrzebne do zorganizowania festynu czy pikniku, a także imprezy integracyjnej dla firmy. Oddajemy do Twojej dyspozycji zjeżdżalnie, place zabaw i inne dmuchańce dla dzieci (ps. dzieci szaleją za “PołyKaczką”), wyjątkowe urządzenia rekreacyjne, pojazdy i gry plenerowe. Jest także mobilna, “szybkorozkładająca się” scena z nagłośnieniem i oświetleniem. Mamy także namioty ekspresowe i halę namiotową. Ale czym byłoby to wszystko, bez doświadczenia, naszych instruktorów, oraz ciekawych pomysłów? Ludzie - to nasza najmocniejsza strona i gwarancja powodzenia Twojego przedsięwzięcia.

Na skróty:
Zadzwoń do Bartbo


Imprezy integracyjne dla firm to bardzo pojemna kategoria eventów. I dlatego tak bardzo ją lubimy. Doświadczony manager dobrze rozumie potrzebę organizowania nieformalnych spotkań swojego zespołu. Tylko podczas zabawy można się lepiej poznać, zrozumieć i odkryć swoje mocne strony. Nie będą to jednak przypadkowe aktywności. Każdy uczestnik musi się dowiedzieć jak ważna jest jego praca i jak dużo trzeba dać z siebie, aby grupa odniosła sukces. Można to zaplanować na wiele sposobów. Od offroadowej wyprawy w trakcie której, załogi zrobią wszystko, żeby wyciągnąć pojazdy z błota. Przez budowanie tratwy, na której trzeba się ścigać z innymi ekipami. Aż po najprostsze zadania, takie jak układanie wieży z dużych drewnianych klocków. Jest także długa lista gotowych zabaw, które można przeprowadzić w pomieszczeniach – hotelowej sali konferencyjnej lub pokoju. Maszyna Goldberga, to wspaniała lekcja fizyki, połączona z kursem współpracy i zaangażowania. Albo Escape Roomy, z których nie ma wyjścia, chyba, że Wy takie wyjście znajdziecie.

Mamy wszystko co jest potrzebne do przygotowania dobrego team buildingu – scenariusze, sprzęt i doświadczonych instruktorów. Entuzjazm każdego zawodnika, przekłada się na zaangażowanie grupy. To efekt dobrej imprezy integracyjnej. Nawet nie zauważycie gdy, zasady, których nauczyliście się podczas zabawy, przenikną do Waszego codziennego zawodowego życia. Tylko silnie zmotywowany zespół może osiągać coraz lepsze wyniki i dokonywać rzeczy, które do tej pory wydawały się niemożliwe.

Nie zawsze jednak chodzi o wydajność, budowanie zespołów, motywację. Czasem po prostu chcemy odpocząć, spotkać się, pobawić. w takich własnie okolicznościach do akcji wkracza nasza oferta piknikowo-festynowa skierowana nie tylko do firm, ale równiez do gmin, urzędów miast, organizacji charytatywnych. Tu przede wszystkim liczy się doświadczenie, a tego mamy pod dostatkiem :-) (zobacz referencje i listę firm z którymi współpracowaliśmy).

Pamiętaj, że to tylko przykłady, mały wycinek naszej oferty. Po więcej sięgnij do naszego Ofertokonfiguratora.

Mętlik w głowie? Nie przejmuj się. Zrobimy to razem! Od pomysłu, przez niezbędne przygotowania, aż po realizację. Każda impreza jest inna, a nasza oferta bardzo rozbudowana. Na początek pomyśl, czego na pewno nie chcesz - to będzie przełom w szukaniu odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie.

W naszej ofercie znajdziesz przekrojowe propozycje imprez integracyjnych dla firm i innych organizacji z różnych dziedzin. Zajęcia outdoorowe, atrakcje na wodzie, off-road i wieczory integracyjne. Atrakcje dla dzieci i dorosłych. Jeśli czegoś nie możesz znaleźć, a chcesz, żeby Twoja impreza integracyjna była wyjątkowa, po prostu zadzwoń, napisz.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00