Praca

 

Dołącz do naszego zespołu 

Pokieruj Bartbo! – PRACA DODATKOWA

Jeśli jesteś zawodowym kierowcą z doświadczeniem
Jeśli chcesz wozić eventową radość
Jeśli lubisz podróże w znakomitym towarzystwie
 

Szukamy właśnie Ciebie!

Agencja Eventowa Bartbo zaprasza do współpracy zawodowych kierowców. Twoim zadaniem, będzie dowożenie naszych instruktorów oraz sprzętu na miejsce realizacji. Gdy już dojedziecie na miejsce, Ty masz wolne, a nasza ekipa bierze się do pracy. Po zakończonej imprezie, pakujemy wszystko do samochodu i wracamy. Ty pracujesz, a instruktorzy najczęściej śpią.
 

Wymagane

 • Doświadczenie w pracy za kierownicą
 • Prawo jazdy kategorii B
 • Punktualność
 • Gotowość do pracy zarówno w tygodniu jak i w weekendy
 • Mile widziane prawo jazdy kategorii C , B+E, C+E

Oferujemy

 • Elastyczne formy zatrudnienia.
 • Możliwość indywidualnego dostosowania grafików do własnych potrzeb.
 • Wypłaty od razu po wykonanej pracy.

Zapewniamy

 • Pojazdy – czyli narzędzia pracy.
 • Czas na wypoczynek w trakcie realizacji.
 • Miłą atmosferę i znakomite towarzystwo.


Jeśli uważasz, że ta propozycja jest dla Ciebie, zadzwoń!
Damian: 600 880 178

 

 

 

Dołącz do naszego zespołu

Szukamy uśmiechniętych ludzi do pracy w rozrywce: 

instruktor, animator lub w gastronomii: obsługa cateringu
 
 
 
Możesz przesłać nam swoją aplikację na kariera@bartbo.pl
 

 

REKRUTACJA W DZIALE REALIZACJI I LOGISTYKI!

Zmień sposób myślenia o pracy i dołącz do grona osób, które odnalazły swoje miejsce we wszechświecie i robią to, co lubią i mają z tego niesamowitą frajdę. Realizuj swoje pasje, podążaj za wyzwaniami, zdobywaj nowe umiejętności i solidnie zarabiaj. Zobacz, jak wiele możesz zyskać, dołączając swój potencjał do naszego.

Dział Realizacji i Logistyki to największy dział w naszej firmie. Praca działu skupia się wokół profesjonalnego prowadzenia programów imprez w terenie przez instruktorów.

Na każdej imprezie Bartbo obowiązuje jednolity system hierarchii kompetencji: pracownik techniczny, młodszy instruktor, starszy instruktor (osoba prowadząca). W filozofii naszego działania najwyższym przełożonym jest nasz klient. Pracują z nami dziesiątki osób, które w swojej codziennej pracy mają bezpośredni kontakt z uczestnikami imprez. Chcemy by pracowali dla nas sami wyjątkowi ludzie, dlatego decydującym kryterium zatrudnienia jest osobowość kandydata.

Od kandydatów do pracy przy organizacji imprez oczekujemy elastyczności i otwartości w kontakcie z ludźmi. Naszym celem jest zapewnienie klientom obsługi przez zaangażowany, wykwalifikowany, energiczny i zmotywowany zespół instruktorów.

Kwestionariusz osobowy do pobrania

 

 

Zanim się z nami skontaktujesz:
 kliknij tu i przeczytaj ten artykuł.

Praca w Bartbo

Praca w dziale Realizacji i logistyki nie oznacza jedynie obsługi uczestników imprez przy poszczególnych stanowiskach z urządzeniami. Ważnym zadaniem jest również dbanie o wygląd stanowiska pracy, zapewnienie właściwej ekspozycji i czystości urządzeń, rozpakowywanie i pakowanie urządzeń na imprezie, dbanie o bezpieczeństwo oraz szeroko rozumiana pomoc innym pracownikom firmy.

W celu zapewnienia najwyższych standardów jakości naszych usług, prowadzimy szkolenia naszych pracowników. Każdy pracownik zatrudniany w firmie, niezależnie od stanowiska, przechodzi praktykę w realizacji imprez, aby poznać specyfikę naszej działalności, jaką jest profesjonalna organizacja i realizacja eventów.

Brzmi bardzo poważnie? Popatrz na to z innej strony i...

 

Obejrzyj rekrutację "instruktorów" z przymrużeniem oka:

Sami pomagamy największym firmom w Polsce w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych w ich wewnętrznych strukturach. Wiemy, że efektywna praca jest możliwa tylko dzięki dobrej atmosferze. Dlatego dbamy o to, aby przede wszystkim nasi pracownicy stanowili zgrany zespół ludzi, których w codziennej pracy łączy szacunek i zaufanie oraz chęć współpracy.

Aplikacje prosimy kierować na adres: kariera@bartbo.pl

Nasze integracje i atmosfera w pracy:

 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00