Praca

bartbo-praca-rekrutacja

Dołącz do naszego zespołu!

 
Lubisz ludzi?
Lubisz zabawę?
Masz wesołe usposobienie?
Branża eventowa czeka właśnie na Ciebie!
 
 
Jesteśmy agencją eventową Bartbo
Pomagamy największym firmom w Polsce w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych w ich wewnętrznych strukturach. Wiemy, że efektywna praca jest możliwa tylko dzięki dobrej atmosferze. Dlatego dbamy o to, aby przede wszystkim nasi pracownicy stanowili zgrany zespół ludzi, których w codziennej pracy łączy szacunek i zaufanie oraz chęć współpracy.
 
 
Kwestionariusz osobowy do pobrania
 
 
Możesz przesłać nam swoją aplikację na kariera@bartbo.pl
 
 

 

 

 

Zanim się z nami skontaktujesz:
 kliknij tu i przeczytaj ten artykuł.

Praca w Bartbo

Praca w dziale Realizacji i logistyki nie oznacza jedynie obsługi uczestników imprez przy poszczególnych stanowiskach z urządzeniami. Ważnym zadaniem jest również dbanie o wygląd stanowiska pracy, zapewnienie właściwej ekspozycji i czystości urządzeń, rozpakowywanie i pakowanie urządzeń na imprezie, dbanie o bezpieczeństwo oraz szeroko rozumiana pomoc innym pracownikom firmy.

W celu zapewnienia najwyższych standardów jakości naszych usług, prowadzimy szkolenia naszych pracowników. Każdy pracownik zatrudniany w firmie, niezależnie od stanowiska, przechodzi praktykę w realizacji imprez, aby poznać specyfikę naszej działalności, jaką jest profesjonalna organizacja i realizacja eventów.

Brzmi bardzo poważnie? Popatrz na to z innej strony i...

 

Obejrzyj rekrutację "instruktorów" z przymrużeniem oka:

Sami pomagamy największym firmom w Polsce w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych w ich wewnętrznych strukturach. Wiemy, że efektywna praca jest możliwa tylko dzięki dobrej atmosferze. Dlatego dbamy o to, aby przede wszystkim nasi pracownicy stanowili zgrany zespół ludzi, których w codziennej pracy łączy szacunek i zaufanie oraz chęć współpracy.

Aplikacje prosimy kierować na adres: kariera@bartbo.pl

Nasze integracje i atmosfera w pracy:

 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00