Na Hawajach - wieczór tematyczny

wieczor-hawajski-dla-firm-10

Aloha!

Przenieś się na gorące plaże Hawajów, załóż na szyję girlandy z kwiatów i zatańcz hula!

Nie musisz pakować walizek i gnać na lotnisko, aby w jednym momencie poczuć beztroski klimat wakacji i gorące słońce na wyspach hawajskich. Bajeczne Hawaje są w zasięgu Twojej ręki! Specjalnie dla Ciebie i Twoich gości stworzymy imprezę w hawajskim stylu. Beztroska, harmonia, radość i miłość, śpiew na ustach i tańce do białego rana na plaży!

No, może nie do końca na plaży, ale cała reszta się zgadza. Czy jesteście gotowi na wyprawę do raju na ziemi i zakosztowania imprezy w stylu Hawajskiego Aloha? Gwarantujemy szampańską zabawę w rytmie salsy i reggae, pełną ciekawych konkursów z nagrodami, połączoną z interesującymi zabawami, utrzymanymi w wyspiarskich klimatach.

Kto podejmie wyzwanie i zdecyduje się na szybki kurs tańca hula?

Są chętni do oddania się twórczej pasji, którą wyzwoli produkcja najdłuższej girlandy czy wspólne malowanie logo firmy?

Jesteście gotowi na salwy śmiechu, które wywoła konkurs tańca limbo czy akcja "Uwolnienie Hawajki"?

O dobrą aurę imprezy zadba Pele z Kilauea, bogini Ognia i Wulkanu, my zapewniamy konferansjera, obsługę muzyczno-techniczną (DJ'a) oraz zaplecze techniczne:

  • nagłośnienie,
  • oświetlenie,
  • dekoracje,
  • rekwizyty do konkursów,
  • drobne nagrody.

Wieczór hawajski może być doskonałym pomysłem na niespotykaną imprezę integracyjną, na wieczór panieński lub kawalerski, albo na spotkanie rodzinne. W każdym przypadku zadbamy o to, abyście spędzili czas na egzotycznych rozrywkach i aby z Waszych ust nie schodził uśmiech. Dzięki umożliwieniu żywiołowej, nieskrępowanej zabawie pozbawionej sztuczności i zawodowych konwenansów, Twoi pracownicy odreagują stres i powrócą po imprezie do pracy z nową energią zaczerpniętą wprost z Hawajów! Tęcza pozytywnych wrażeń zmotywuje ich do pracy, a dodatkowo pozwoli na zacieśnienie współpracy w zespołach pracowniczych. Lepsza komunikacja i efektywna praca zapewnione!

Roztańczcie się!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00